Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Haziran 2018
Beğen 1

Adını Sen Koy Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı

Adını Sen Koy Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı

TRT’nin uzun yıllardır günlük dizi yapmaması TRT izleyicilerinin merak içinde bırakırken bu yıl TRT ortaya çıkardığı Adını Sen Koy Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı adlı günlük dizi ile bu açığı kapatmayı başardı. Diğer büyük kanalların yaptığı gibi günlük diziler de yaparak seyircilerin beğenisini toplamak ve reyting listelerinde üst sıralara yükselmek gibi amaçlara sahip olan TRT’nin son dizisi olan Adını Sen Koy İstanbul’da geçen bir hayatı konu ediniyor. Özellikle ev hanımlarının düzenli olarak takip edebildiği günlük diziler piyasasında kendine yer edinmeyi bu yıl başaran TRT hem sürükleyici hikayesi hem de kimi zaman üzen anları ile Adını Sen Koy’u hafta içi her gün yayınlamayı başarıyor. Çekimler İstanbul’da devam ediyor Günlük olarak yayınlanması nedeni ile oldukça tempolu geçen çekimler İstanbul’da yapılıyor. Ülkemizde özellikle yerli yapımlar konusunda kalitesini her zaman ortaya koymuş bir yapım şirketi olan Birsel Film’in yapımcılığını üstlendiği dizide Sevgi Birsel bu yönüyle önemli bir rol oynuyor.
 
Haftada 5 gün yayınlanması nedeni ile sürekli olarak çekimleri devam eden ve konusu ile izleyicileri ekrana kilitleyen Adını Sen Koy dizi şarkıları ve tanıtımı, Sevgi Birsel’in önderliğinde tüm hızıyla devam ederken dizinin oyuncuları da yeteneklerini konuşturmaya devam ediyor. Hem genç ve oyunculuk hayatına yeni başlamış kişileri hem de usta oyuncuları bir araya getiren bir proje olan Adını Sen Koy’da dizinin konusu da oldukça ilgi çekici. Konusu ilgi çekiyor Dizide erkek başrol olarak karşımıza çıkan Ömer karakterini yakışıklı ve genç oyuncu Erkan Meriç canlandırıyor. İlk kez bu denli büyük bir projede yer alan Erkan Meriç başrol oyunculuğunun hakkını sonuna kadar veriyor ve oldukça iyi bir oyunculuk sergiliyor. Çok zengin ve görgülü bir iş adamını canlandıran Erkan Meriç’in yani Ömer’in hayatta en çok değer verdiği kişi tartışmasız olarak kız kardeşi Ayşe’dir. Yaprak Durmaz’ın canlandırdığı Ayşe karakteri abisine çok düşkün olan hayat dolu bir kız. Fakat bir gün alınan kötü bir haber ile hayatı alt üst olan Ayşe 6 aylık ömrünün kaldığını öğreniyor. Ayşe’nin kalan 6 aylık ömründe ise en çok görmek istediği şey hayatta en çok değer verdiği kişi olan abisi Ömer’in bir sevgilisinin ve düzenli bir ilişkisinin olmasıdır.
 
Bu noktada devreye giren Ömer kız kardeşinin ömrünün son günlerinde mutlu olması ve her istediğinin yapılması konusunda elinden geleni ardına koymayacaktır. Kız kardeşi mutlu olsun diye Zehra adlı kişiye hayatında hiç duymadığı bir teklif yapacak olan Ömer bu şekilde kardeşinin yüzünü güldürmeyi amaçlıyor. Tamamen tesadüf eseri karşılaşan ikili arasında oluşan elektrik Ömer’in Zehra’ya 6 aylığına kız arkadaşı olmasını teklif etmesi ile oldukça garip bir hâl alıyor. Ömer’in kız kardeşi ile ilgili durumu Zehra’ya açıkça anlatması ve ondan yardım istemesi başta Zehra tarafından olumlu şekilde karşılanmasa da sonra ikna olan Zehra hem Ayşe hem de kendi ailesi için en iyi seçeneğin bu olduğuna inanır. Nitekim Zehra bu 6 ay için Ömer’den hatırı sayılır bir miktar da ödeme alacak ve bu şekilde ailesinin hayatının kurtulmasını sağlayacaktır. Aile ilişkilerinde sular durulmuyor Ömer kardeşinin son günlerini çok mutlu bir şekilde geçirmesinin isterken ailesinin geri kalanının aynı hassasiyeti göstermemesi Ömer’i kimi zaman çileden çıkarıyor.
 
Başta kız kardeşi Ayşe’nin çapkın eşi Nihat olmak üzere birçok kişi ile de aynı anda başa çıkmak zorunda kalan Ömer zaman içerisinde aslında Zehra’ya karşı olan hislerinin yalan olmadığını fark etmeye başlar. Zehra ile vakit geçirdikçe onu daha iyi tanıyan ve gerçekten sevmeye başlayan Ömer’in Zehra’yı bu sevgiye inandırması ise hiç de kolay olmayacaktır. Birçok usta oyuncunun genç oyuncular ile birlikte rol aldığı Adını Sen Koy dizisinin müzikleri de profesyonel kişiler tarafından oluşturulmaktadır. Özellikle jenerik müziği olarak yayınlanan Melekler Seni Bana Yazmış müziği herkes tarafından beğenilmektedir. Hikayesi Nazmiye Yılmaz’a kurgusu ise Ali Üstündağ, Mesut Eren ve Murat Demir’e ait olan Adını Sen Koy günlük dizi sevenlerin kısa sürede bağımlısı olacağı, kimi zaman gülüp kimi zaman ağlayacağı uzun soluklu bir proje olarak hafta içi her gün TRT 1 ekranlarında yayınlanmaktadır.


Popüler Konularımız:

  • adını sen koy dizisinde çalan şarkılar
  • Adını sen koy dizisi
  • ali üstündağ adını sen koy
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz