Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Ağustos 2018
Beğen 0

Aşkın Gücü

Aşkın Gücü Aşkın Gücü Filmi Aşkın Gücü Jenerik Müzikler

Aşkın Gücü

 

Au delˆ de nos rves What dreams may comes 1998 real : Vincent Ward Robin Williams Annabella Sciorra Collection Christophel

Orijinal ismi Koi No Chikara’dır. Türkçe karşılığı Aşkın Gücü anlamına gelmektedir. Diğer isimleri ise Power of Love, Strengh of Love’dır. Romantik türde bir filmdir. 11 bölüm olarak dizi olarak çekilmiştir. Yayınlandığı kanal Fuji TV’dir. Yayın tarihi 10 Ocak 2002 ve 21 Mart 2002 tarihleri arasında 11 bölüm olarak izleyici karşısına çıkmıştır. Her hafta Perşembe günü Fuji Tv’de yayınlanmıştır. Tanıtım müziğine Oda Kazunmasa’dan-Kirakira- adlı çalışmayla izleyicinin beğenisine sunulmuştur. Başarılı bir yapıt özelliği göstermektedir. Kore yapımıdır. Duygusal dizileri oldukça başarılı bir şekilde çeken Koreliler 14 sene önce yayınladıkları Aşkın Gücü dizisiyle oldukça adından söz ettirmiştir. Kurgusu ve senaryosuyla bir başyapıt dizi olarak nitelendirebilir. Sitede Aşkın Gücüne ait jenerik müzikleri veya şarkıları kullanıcılara sunulmaktadır.

Aşkın Gücü filmi köre de geçmektedir. 30 yaşlarında Toka( Fukatsu Eri) yaşamın geri kalanında bazı değerlerden vazgeçme kararı alır. Bu kararları almak onun için oldukça zordur. Hayatı boyunca 30 yaşında vazgeçtiği değerler adına mücadele vermiş ve verdiği bu mücadeleden bir adım geri atmamıştır. Şimdi ise gelecekteki kariyer umutlarından ve romantik olmaktan duygusal düşünmekten, duygusal hareket etmekten vazgeçme kararı almıştır. Bu kararları alırken oldukça zorlanır, hayatını değiştirmek amacındadır. Tam bu sırada biraz rahatlamak ve aldığı kararın tadını çıkarmak için bir şişe açar. Ufak bir sarhoşluk ona iyi geleceğini düşünür. İçmenin iyi bir şey olmadığını bilmektedir. Fakat o an için yapabileceği, seçtiği yolun zor olacağını ve bu yolu başarmak için kendinde cesaret bulamaz. Bu cesareti ancak bir şişe içki halletmek için şişeyi açar. Açtığı şişe onun cesaretinin kırılmasına başlamasına neden olur.

Beslediği, düşündüğü umutlarından vazgeçmeye niyetli değildir. Bu umutları yaşatmak ve başarmak için bir şeyler yapmaya karar verir ve yapmaya çalışır. Belli bir mesafe kat etmesi bunun kanıtı olabilir. Bunu gösterebilir. Beslediği umutları, taşıdığı düşünceleri başarması için oldukça zorlanır. Belli bir seviyeye gelir. Bir gün hiç ummadığı bir anda bir adam karşısına çıkagelir. Beklediği bir durum değildir, buna hazır değildir Kotaro (Tsutsumi Shinichi) isimli şahıs karşısında durmaktadır. Aynı Toka gibi Kotaro ’da işinde istediği şeyler tasarladığı gibi gitmez, işlerinde şansı Toka gibidir. Şanslı olmadığı bilir. Buna rağmen bu kişi Toka’nun gençken sevdiği, âşık olduğu hala aynı adam olduğu aşikârdır. Yıllardır görmediği, gençlik yıllarının hayalini kurduğu sevdiği Kotaro Toka’nun karşısındadır. Ne yapacağını bilmez, eli ayağına dolaşır. Kotaro’yu gördüğü için heyecanlanır. Fakat Toka’nun unuttuğu bir şey vardır.

Kotaro duyarsız, umursamaz bunun yanında bencil biri olduğu sonradan ortaya çıkar. Toka çok üzülür. Er ya da geç gerçekle yüzleşen Toka bu realiteden kaçamaz. Ne yazıktır ki Toka bu gerçeğe onunla ortak olarak girdiği küçük bir şirket çalıştırması ile sonuçlanır. Toka büyük bir şirketteki pozisyonunda bu kurdukları küçük şirket için vazgeçmiştir. Bu şirket için kolları sıvamışlardır. Dizide birçok ünlü isim dâhil olmuş ve oynamıştır. Dizinin DVD’si Fuji Film tarafından 26 Temmuz 2012 yılında yayınlanmıştır. Dizi kendini 11.bölümde- Her zaman mutlu bir son vardır. Ve bu gece senin sıran cümlesi ile yayın hayatına bir son verir.loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz