Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Haziran 2018
Beğen 0

Babam Ve Ailesi Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı

Babam Ve Ailesi Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı

Kanal D her sezona oldukça iddialı bir şekilde girmeyi alışkanlık hâline getirirken bu alışkanlığını bu sene  Babam Ve Ailesi Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı adlı dizi ile sürdürdü. Bu sonbaharda gösterimine başlanan dizi kısa sürede büyük ilgi görürken dizinin oyuncu kadrosu, yapım şirketi, dizi müzikleri ve kurgusu dizinin başarısının tesadüf olmadığını kanıtlar nitelikte. Yeni sezonda ekranlara gelmeye başlayan ve hemen her kesimden insanı kısa sürede kendine bağlayan Babam ve Ailesi iki aşk arasında kalan bir adamın hayatını çocuklarının gözünden anlatıyor. Özellikle kırsal bölgelerde geçen dizileri seven kişiler için oldukça ideal olan bu dizi Adana’da başlıyor. Adana’da çekimleri başlanan dizide kimi zaman İstanbul’a taşınan dizide senaryonun güçlü olması izleyicilerin sürekli olarak diziyi takip etmelerini sağlıyor. Dizinin oyuncu kadrosu çok güçlü Kanal D’nin bu sezon için en iddialı yapımlarından biri olan Babam ve Ailesi yönetmen koltuğunu usta isim Osman Kaya dolduruyor.

Daha önce imza attığı tüm projelerde yüksek reyting oranları ve büyük ilgi ile karşılaşan Osman Kaya’nın bu dizide de yeteneklerini konuşturması ve oyuncuların hislerini en iyi şekilde ekrana yansıtmasına yardımcı olması bekleniyor. Babam Ve Ailesi Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı, Adana’da başlayan çekimlerde büyük ilgi çeken dizide erkek başrol oyuncusu olarak Bülent İnal seçilmiş. Daha önce de benzeri uzun soluklu projelerde erkek başrol oyuncusu olarak görev alan Bülent İnal bu alanda kendini kanıtlamış bir isim. Senaryo yazarlarının ve yönetmenin kurgu hakkında en uygun isim olarak nitelendirdiği Bülent İnal’ın bu projenin izlenme oranlarında da olumlu etkiler doğuracağı herkesin emin olduğu bir konu. Dizinin kadın başrol oyunculuklarını ise Ayça Bingöl ve Ceyda Düvenci paylaşıyor. Her ikisi de uzun yıllardır sinema ve dizi sektöründe çalışan bu iki usta isim birbirlerinin en önemli rakibi ve kimi zaman da düşmanı olarak karşımıza çıkıyor. Her iki ismin de aile ilişkileri ve eş rolü yapma konusunda sahip oldukları tecrübeden faydalanan Nihat Durak bu konuda oyuncularına sonuna kadar güveniyor.

Karakterler ve dizinin konusu Dizi Adana’da geçmesi ile başlı başına bir ilgi odağı olurken dizinin ilerleyen bölümlerde İstanbul’a taşınması da senaryo gereği gerçekleşen bir durum. Dizinin erkek başrolü olan Bülent İnal; zengin bir iş adamı olan Kemal İpekçi ismi ile karşımızda. Oldukça varlıklı bir hale gelen ve İstanbul’da Ceyda Düvenci’nin canlandırdığı Suzan ve çocukları Mert ve Çiçek ile birlikte oldukça mutlu bir hayat geçiren Kemal İpekçi’nin oğlu Mert’in Adana’da başına gelen bir olay hayatının dönüm noktası olacaktır. Aslen Adanalı olan Kemal İpekçi’nin tesadüfi bir şekilde gençlik aşkı olan Nilgün ile karşılaşması hayatını baştan aşağı değiştirecektir. Ayça Bingöl’ün canlandırdığı Nilgün karakteri Kemal İpekçi ile gençliğinde bir aşk yaşamış ancak bu aşktan bir süre sonra vazgeçmek zorunda kalmış bir kadına hayat veriyor. Kemal’in Nilgün ile karşılaşmasından sonra aklında oluşan soru işaretleri ilgisini tamamen Nilgün’e çevirmesine neden olurken öğrendiği gerçekler hayatını alt üst etmeye yetecektir. Gençlik yıllarında beraber olduğu Nilgün’den ikiz çocukları olduğunu öğrenen Kemal bu dakikadan sonra hayatının büyük bir kısmını geçirdiği ve her zaman yanında olan Suzan ile gençlik aşkı Nilgün arasında bir tercih yapmak zorunda kalacaktır.

Dizinin uzun soluklu olacağı kesin Kanal D’nin birçok yapımı gibi bu dizinin de uzun soluklu olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Babam Ve Ailesi Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı, Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören ve izleyicileri ekran başına kilitleyen Babam ve Ailesi için yapılan olumlu yorumlar giderek artmaktadır. Gold Production’ın yapımcılığını üstlendiği Babam ve Ailesi için hazırlanan jenerik müziği de oldukça duygusal ve dram dalında bir dizinin sizlerle buluşacağının habercisi niteliğinde. Çok hoş bir jenerik müziğine sahip olan Babam ve Ailesi yönetmen koltuğunda Osman Kaya’ya yapımcı koltuğunda Faruk Turgut’a ve görüntü yönetmenliğinde Umut Yörükoğlu’na yer vererek dizinin kalitesini herkese kanıtlamayı başarıyor. Adana’da başlayan ve İstanbul’a taşınan çekimlerde yaşanan dram ve sıra dışı hayat hikâyesini her hafta takip etmek ve iki hayat arasında sıkışıp kalan ve tercih yapmakta zorlanan Kemal’in serüvenini görmek istiyorsanız siz de bu dizi için Kanal D’yi takip edebilirsiniz.loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz