Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Mayıs 2018
Beğen 0

Candan Erçetin Beyaz'a Cevabı (Esra Erol, Saba Tümer, Gupse Özay) 9 Ocak 2015

Beyaz Show Candan Erçetin Beyaz Show Candan Erçetin'in Beyaz'a Cevabı Candan Erçetin Beyaza Cevabı 9 Ocak 2015 Candan Erçetin kadın dayanışması klibi Demet Akbağ Derya Şensoy Esra Erol Gupse Özay

Yıllardır ekranlarda olan Beyaz Show, son haftalarda Beyaz ile Candan Erçetin arasındaki şarkı atışmasına sahne oluyor. Candan Erçetin‘in Beyaz Show’a konuk olduktan sonra Beyaz’ın kendisine yaptığı skece cevap vermesiyle başlayan atışma, son olarak 9 Ocak 2015’te yayınlanan Beyaz Show’da Candan Erçetin‘in cevabıyla devam etti. Candan Erçetin bu kez hazırladığı skeçte Esra Erol, Saba Tümer, Demet Akbağ, Gupse Özay ve Derya Şensoy gibi son yılların en popüler ünlü kadınlarını klipte oynattı. Candan Erçetin ve klipte oynayan ünlülerin söylediği şarkı oldukça komikti ve Beyaz’ın buna nasıl cevap vereceğini herkes merak ediyor.

Candan Erçetin Beyaz’a Cevabı

Candan Erçetin’in Esra Erol, Saba Tümer, Demet Akbağ, Gupse Özay ve Derya Şensoy ile birlikte çektikleri klip oldukça ilgi göreceğe benziyor. Klipte Brad Pitt’de montajla uşak gibi gösterildi.

Candan Erçetin’in kadın dayanışması yaparak hazırladığı klibi yukarıdaki videoda izleyebilirsiniz.Popüler Konularımız:

  • candanin beyaza cevabi
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz