Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Haziran 2018
Beğen 0

Cesur Ve Güzel Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı

Cesur Ve Güzel Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı

Cesur ve güzel dizisi başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı bir dizidir. Cesur Ve Güzel Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı , Cesur ve güzel dizisindeki diğer oyuncular ise Tamer Levent, Devrim Yakut, Erkan Avcı, Serkan Altunorak, Sezin Akbaşoğulları, Müfit Kayacan, Nihan Büyükağaç, Fırat Altunmeşe, Irmak Örnek, Okday Korunan, Gözde Türkpençe, Işıl Dayıoğlu, Zeynep Kızıltan ve Cansu Türedi’dir. Cesur ve güzel tür olarak dram ve romantik tarzda bir dizidir. Dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturmaktadır. Dizinin senaryosunu ise Ece Yönenç üstlenmiştir. Dizi yapım şirketi olarak Ay Yapım ile çalışmaktadır. Cesur Ve Güzel Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı , Cesur Ve Güzel’in yapımcıları ise Kerem Çatay ve Pelin Diştaş Yaşaroğlu’dur. Cesur ve güzeldeki karakterler Kıvanç Tatlıtuğ Cesur Alemdaroğlu karakterini canlandırmaktadır. Cesur Alemdaroğlu’nun amacı babasının çalınan hayatını geri almaktır. Cesur Alemdaroğlu oldukça yakışıklıdır ve gizemlerle doludur. Korludağ’a geldiği ilk günlerde yaptıklarıyla Korludağ’daki yıllardır değişmeyen düzeni değiştireceğinin sinyallerini verir.

İlk izlenimde çapkın, umursamaz gibi görünse de Cesur Alemdaroğlu için hayatta para ve aşktan daha önemli şeyler vardır. Her adımı dikkatle atan Cesur Alemdaroğlu için en zor şey kalbine söz geçirebilmektir. Tuba Büyüküstün Sühan Korludağ karakterini canlandırmaktadır. Sühan Korludağ oldukça genç, başarılı ve çok güçlü bir kadındır. Babası Tahsin Korludağ’ın en kıymetlisidir. Sühan Korludağ kendi yetiştirdiği çiçeklerden parfüm üreten bir parfüm markasına sahiptir. Sühan Korludağ babasının kızıdır. Genel olarak sakin, tatlı bir karakter olan Sühan Korludağ damarına basılınca yapacaklarından geri durmaz, söyleyeceklerini söyler. Cesur Alemdaroğlu hayatına girdikten sonra Sühan Korludağ’ın hayatı değişir. Cesur Alemdaroğlu sayesinde farklı duygular hissedecektir ve yine Cesur Alemdaroğlu ile geçmişe yolculuk yapacak ve bilmediği çok şey olduğunu görecektir. Tamer Levent Tahsin Korludağ karakterine can vermektedir. Tahsin Korludağ, Korludağ kasabasında en fazla toprağa sahip olan kişidir. Sahip olduğu bu kadar çok toprakla kendine adeta bir imparatorluk kurmuştur. Tahsin Korludağ’ın en büyük tutkusu ailesini büyütmek ve kök salmaktır, bunun en büyük sebebi ise kendisinin köksüz olmasıdır. Cesur Alemdaroğlu ile bir güç savaşına girerler. Cesur Alemdaroğlu’nun zekasından, dik duruşundan etkilense de ona kızmaktadır.

Devrim Yakut Mihriban Aydınbaş karakterine can vermektedir. Mihriban Aydınbaş Korludağ ’da yaşayan oldukça güçlü bir kadındır. Tahsin Korludağ Mihriban Aydınbaş’ı yıllar önce nikah masasında bırakıp gitmiştir. Mihriban Aydınbaş Tahsin Korludağ’a inat kendine yeni bir hayat kurar ancak bir şekilde yolları yine kesişir ve Tahsin Korludağ’la ortak olurlar. Ne kadar ortak olsalar da aralarındaki soğuk savaş devam etmektedir. Cesur Alemdaroğlu kasabaya gelince Tahsin Korludağ’a karşı Cesur Alemdaroğlu ile işbirliği yapabileceğini fark etmiştir. Mihriban Aydınbaş’ın amacı Tahsin Korludağ’a karşı zafer kazanmaktır. Erkan Avcı dizide Korhan Korludağ karakterini canlandırmaktadır. Korhan Korludağ sakin ve ılımlı bir tiptir yani babası gibi değildir, bu yüzden de babasına teslim olur. Korhan Korludağ babası Tahsin Korludağ’ın hayalindeki erkek evlat karakterinde biri olmadığının farkındadır. Cahide Korludağ ile evlidir. Serkan Altunorak Bülent Aydınbaş karakterini canlandırır. Bülent Altınbaş Mihriban Altınbaş’ın oğludur ve Sühan Korludağ’ın sevgilisidir. Bülent Aydınbaş’ın amacı küçüklüğünden beri tanıdığı Sühan Korludağ ile evlenerek Korludağ kasabasındaki yerini garantiye almaktır.

Cahide Korludağ ile işbirliği yapar ve bu işbirliği sonucu başına çok büyük belalar açar ve en sonunda tehlikeli bir adam oluverir. Bülent Aydınbaş’ın en büyük düşmanı Cesur Alemdaroğlu’dur. Sezin Akbaşoğulları Cahide Korludağ karakterine hayat vermektedir. Ünlü olamamış bir oyuncudur. Oldukça hırslı ve akıllı bir kadındır Cahide Korludağ Korhan Korludağ ile evlidir. Korhan Korludağ ile evlenerek istediği hayata kavuşmuştur. Cahide Korludağ Korhan Korludağ üzerinde oldukça büyük bir etkiye sahiptir. Nihan Büyükağaç Adalet karakterine can vermektedir. Adalet’in Korludağ kasabasında eczanesi vardır. Adalet Tahsin Korludağ’ın Sühan Korludağ’dan sonraki gözbebeğidir. Adalet aslında oldukça güçlü ve gururlu bir kadındır ancak Tahsin Korludağ’a duyduğu büyük aşktan dolayı Tahsin Korludağ’ın hayatında hep ikinci kadın olarak kalmıştır. Tahsin Korludağ ile ilgili geçmişe ait bir sırrı vardır ve Cesur Alemdaroğlu kasabaya geldikten sonra bu sırrı araştırır. Cesur ve güzel dizi müzikleri Cesur ve güzel dizisinin müziklerini Toygar Işıklı yapmıştır ve editlemesi Yusuf Güzey’e aittir. Bu müzikleri şöyle sıralayabiliriz; -Cesur Ve Güzel: Sühan -Cesur Ve Güzel: Islık -Cesur ve Güzel: Islık Cesur AdamPopüler Konularımız:

  • cesur ve guzel romantik sarkileri
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz