Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Ağustos 2018
Beğen 0

CrossBones Dizisi Konusu ve Oyuncuları

CrossBones CrossBones Dizi Müziği CrossBones dizi şarkıları crossbones ekşi CrossBones fragman crossbones konusu CrossBones yeni sezon John Malkovich

Eylül ayında Dizimax Vice HD’de başrolünde ünlü aktör John Malkovich‘in yer aldığı muhteşem bir korsanlık macerası başlıyor; Crossbones!

Britanya İmparatorluğu’nun denizaşırı sömürgelere hakimiyetini genişlettiği dönemde donanmanın karşılaştığı en büyük tehlike korsan saldırısı idi. 17. yüzyılın sonlarında, korsanların altın çağı olarak bilinen dönemde gemiler yollarını kaybederek korsanların eline düşüyor ve bu şekilde büyük kayıplar veriliyordu. “Crossbones” tarihinin en kötü şöhrete sahip korsanı Blackbeard’in (Karasakal) denizlerde korku saldığı tarihi dönemden esinlenen, heyecan dolu bir korsanlık serüveni.

Crossbones Dizi Konusu

Yıl 1729. Britanya İmparatorluğu tarafından öldü kabul edilen Edward ‘Blackbeard’ Teach’in gizli bir adada hala varlığını koruduğundan şüphelenilmektedir. Bu sırada imparatorluk donanması gemilerinin açık denizlerde rotalarına hatasız ulaşabilmeleri için bir navigasyon aleti geliştirilir. Deniz kronometresi adlı bu aletin korsanların eline geçmemesi çok önemlidir, bu nedenle HMS Petrel’in mürettebatı arasına doktor kimliğiyle Tom Lowe adında bir ajan da katılır. Lowe’un görevi, olası bir korsan baskını sırasında kronometreyi yok etmek ve nihai olarak da Karasakal’ı ortadan kaldırmaktır.

Gemi tam da şüphelenildiği gibi saldırıya uğradığında Tom Lowe cihazı parçalar. Esir olarak götürüldüğü adanın Karasakal’ın gizli karargahı olduğu ortaya çıkınca Lowe, aletin gizli şifrelerinin elinde olduğunu açıklayarak hayatta kalmayı başarır. Aletin yeniden yapımına yardımcı oluyormuş gibi görünerek Karasakal’ın da güvenini kazanmaya çalışan ajan, kötü şöhretli korsanı ortadan kaldırmanın da planlarını yapmaya başlar. Bu tehlikeli görev Tom Lowe’un ölümün nefesini her an ensesinde hissettiği zorlu bir maceranın da başlangıcı olur.

Crossbones‘un başrolünde dizi dünyasına transfer olan ünlü aktörler kervanına katılan John Malkovich yer alıyor. Tarihin en ünlü korsanlarından Karasakal’ı canlandıran Malkovich’e 2000’lerin başarılı komedi dizilerinden Coupling ile tanınan İngiliz aktör Richard Coyle eşilik ediyor.loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz