Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Ağustos 2018
Beğen 0

Cuma günü hangi diziler var? (Cuma Dizileri)

cuma en çok izlenen dizi cuma günü diziler cuma günü dizleri cuma hangi diziler var

Kuşkusuz ki Türk televizyonlarında en çok izlenen yapımların başında diziler geliyor. Bu nedenle televizyon kanalları reyting pastasından en çok payı alabilmek için izleyicinin ilgisini çeken kaliteli dizilere imza atmak zorundalar. Rekabet bu denli yüksek düzeyde olunca, ortaya gerçekten kaliteli ve sürükleyici diziler çıkıyor. Şu anda haftanın 7 günü her kanalda mutlaka en az 1 dizi yayınlanıyor. Bu yazımızda Cuma günü yayınlanan dizileri listelemek istedik. Gerçi sezon sonuna yaklaştığımız şu günlerde birçok dizi final ya da sezon finali yapacak. Ancak gelecek sezon final yapan dizilerin yerlerine yeni diziler gelecek ve biz Cuma günü dizileri listemizi güncelleyeceğiz.

Cuma Dizileri

Cuma Dizileri

Aşağıdaki listede yer alan cuma dizileri, ortalama reyting oranlarına göre sıralanmıştır. Yani listenin 1. sırasında bulunan cuma dizisi reytinglerde de cuma gününü genellikle 1. sırada kapatmaktadır.

Cuma Dizileri

1. Karagül (FOX TV)

2. Medcezir (Star TV)

3. Kara Ekmek (ATV)

4. Arka Sokaklar (Kanal D)

5. Milat (TRT 1)

6. Bana Baba Dedi (TV8)Popüler Konularımız:

  • cuma dizileri
  • cuma günü dizileri
  • Cuma günü hangi diziler var
  • cumagünü dizileri
loading...

Yorumlar

  1. Boanerges dedi ki:

    f6ldfc ama teyzesi olraak geri df6ndfc 20 bf6lfcm falan oynayıp intihar etti. f6neml karakterlerin neredeyse hepsi hemen her bf6lfcmde f6lfcyor ya da f6ldfcrfclfcyordu zaten senarist dizinin ilgi e7ekmesi ie7in oyunculara kıymış anlaşılan

Yorum Yaz