Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Haziran 2018
Beğen 0

Hanım Köylü Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı

Hanım Köylü Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı

Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği Star TV dizisi Hanım Köylü dizisinin, senaristleri ise başarıları ile isimlerinden söz ettiren ikili Baykut Erdem ve Filiz Ekinci’dir. Hanım Köylü Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı  Dizi Gold Film öncülüğünde yapılmakta olup ilk bölümü 23 Nisan 2016 Cumartesi akşamı Star TV ekranlarında yayınlanmıştır. Dizinin proje tasarımını ise Mustafa Şevki yapmaktadır. Mustafa Şevki, aynı zamanda dizinin yönetmenliğini de üstlenmiştir. Dizi çekimleri, kısa zamanda ulaştığı büyük izleyici kitlesinin de anlayacağı üzere, Ege Bölgesi’nde muazzam bir manzaraya sahip olan bir köy olan Saklıköy’de yapılmaktadır. Başrollerindeki oyuncular kimlerdir Hanım Köylü dizisinin başrollerinde Ferit karakterinin canlandıran 1991 İstanbul doğumlu ve fotomodellik yapmış olan, ayrıca da Best Model Of Turkey isimli yarışmaya katılarak ikinci olan Yusuf Çim ile dizide İlkgün karakterine hayat veren, Bulgaristan doğumlu olup, Bulgaristan’da düzenlenen güzellik yarışmasında birinciliği olan ve Türkiye dizi sektöründe de daha önce dört bölüm yayınlanan Seddülbahir 32 Saat dizisinde hemşire rolünü üstlenen Gülsüm İlhan Ali yer almaktadır.

Dizinin başrol oyuncularının dizideki karakterlerine biraz değinecek olursak, Yusuf Çim’in canlandırdığı Ferit karakteri, bir fabrikatörün oğlu olarak İstanbul’da yaşayan ve Amerika’da da eğitim görmüş olan bir kişidir. Ancak Ferit’in babası fabrikatör olsa da batmak üzere olduğundan Ferit’i ve ailesini zor zamanlar beklemektedir. Söz konusu fabrikayı kurtarmak isteyen baba, son bir çözüm umudu ile dededen kalmış olan toprakları elden çıkarmak istemektedir. Ferit’te bu sebepten köye gelmek durumunda kalmıştır. Köye geldikten sonra da internet üzerinden tanışmış olduğu İlkgün’ü bulacaktır. İlkgün ise çok saf bir karakterdir. İnternet üzerinden Ferit ile tanışmış olup, Dizide Düzgün isimli bir karakterin kızıdır. Köyde ailesi ile birlikte yaşayan İlkgün, Ferit ile tamamen şans eseri tanışmıştır. Dizinin konusu Yukarıda bahsedildiği üzere Ferit dedesinden kalan malları satmak durumundadır. Ancak önünde bazı engeller vardır. Bu engellerden en büyüğü, kalan malların hali hazırdaki kullanıcısı olan bir kişi vardır. Bu kişi aynı zamanda babasının kâhyalığını da yapmış olan Düzgün isimli bir adamdır.

Fakat sorunu daha çetrefilli hale getiren bir diğer şey ise, Ferit’in kardeşinin internetten tanışmış olduğu İlkgün ile tanışması ve İlkgün’e âşık olmasıdır. Bu iki durum arasındaki bağlantı ise kâhya Düzgün’ün İlkgün’ün babası olmasıdır. Ferit’in çözmesi gereken çok önemli problemleri olmasına rağmen İlkgün’e âşık olması durumu oldukça zorlaştırmıştır ve Ferit’i söz konusu miras ve malların satımı ile İlkgün’e olan aşkının yarattığı açmaz arasında zorlu bir dönem beklemektedir. Dizinin diğer oyuncu ve karakterleri ve şarkıları Mehmet Özgür, 1970 Ankara doğumlu olup, İstanbul Üniversitesi’nde Tiyatro eğitimi almış ve bu bölümden mezun olmuştur. Eskiden Samanyolu kanalında yayınlanan kollama isimli dizide almış olduğu komiser rolü ile tanınmaktadır. Ayrıca filinta dizisinde de oyunculuk yapmış olan Mehmet Özgür, Hanım Köylü dizisinde, İlgün’ün babası kahya Düzgün rolünü üstlenmiştir. 1982’de İzmir’de doğan ve güzel Köylü isimli dizide Bünyamin karakterini canlandıran Toygan Avanoğlu ise, bu dizide Koptagel karakterine hayat vermiştir. Çilek kokusu dizisinde anne rolünü üstlenen Uğur Demirpehlivan ise bu dizide muhtar emine rolünün sahibidir.

Cennet Mahallesi dizisindeki Fatoş rolü ile hafızalara kazınan 1974 doğumlu Aylin Kabasakal ise, Güzel Köylü dizisinin ardından bu dizide de Elmas rolü ile karşımızdadır. Dizide Ferit’in teyzesi, Fikri Bey’in ise baldızıdır. Koptagel ile bir ilişki yaşamaktadırlar. Düzgün’ün yardımcısı rolünde ise Erol karakteri ile Can Kıran yer almaktadır. Adanalı dizisinin Neco karakterine hayat veren Selim Erdoğan, Hanım Köylü dizisinde Reşat Döner Ağa rolündedir. Yine Güzel Köylü dizisinde rol üstlenmiş bir isim olan Uğur Biçer ise köydeki gençler arasında yer alan bir karakter olan Muhacir İsmail karakterini canlandırmıştır. Ali İpin’in canlandırdığı karakter ise Fikri adındaki fabrikatördür. Bu oyuncular dışında ise Ahmet Kayakesen, Kerim Yağcı, Feyza Çıpa, Hazal Adıyaman, Hande Asmaz, Turan Cihan, Mert Türkoğlu, Emel Çetin, Beste Kanar ve Muharrem Bayrak yer almaktadır. Hanım Köylü Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı, Dizinin müzikleri ise, dizinin geçtiği Ege Bölgesine ait olan anonim müziklerdir. Müzikleri ve canlandırılan karakterler ile tam bir uyum gösteren Hanım Köylü dizisi izleyiciye keyifli dakikalar yaşatmayı başaran ve milyonları arkasına alabilen diziler arasına girmeyi başarmıştır.loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz