Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Haziran 2018
Beğen 0

Hayatımın Aşkı Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı

Hayatımın Aşkı Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı

Hayatımın aşkı dizisi başrollerinde Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk Hakman’ın bulunduğu bir dizidir.  Hayatımın Aşkı Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı,Dizinin diğer oyuncuları ise Zeynep Eronat, Zafer Algöz, Sadi Celil Cengiz, Yonca Evcimik, Pınar Kaya, Seda Türkmen, Ayşegül İşsever, Duygu Boztepe, İlay Erkök, Avni Yalçın, İlker Aksum, Hilal Altıbilek, Sarp Can Köroğlu ve Murat Parasayar’dır. Dizi bir tür romantik komedi dizisidir. Yapımcılığını Lucky Red Film üstlenmiştir. Hayatımın Aşkı dizisinin senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar beraber yazmıştır. Dizinin yönetmenliğine ise Uğur Yağcıoğlu üstlenmiştir. Dizinin yapımcılığını Şebnem Aşkın üstlenmiştir. Hayatımın Aşkı 15 Mayıs- 18 Eylül 2016 tarihleri arasında Kanal D’ de yayınlanmıştır. Hayatımın Aşkı dizisi 17 bölüm sürmüştür. Hayatımın aşkı dizisindeki karakterler Hande Doğandemir’in canlandırdığı Gökçe Şenkal karakteri dizinin başrollerinden biridir. Sakar, 30una gelmesine rağmen hala bekârdır ve güzeldir. Amacı Demir Cerrahoğlu’nu kendine aşık etmektir ve Demir’e deli gibi aşıktır. Serkan Çayoğlu’nun canlandırdığı Demir Cerrahoğlu karakteri dizinin başrollerinden biridir. Demir Gökçe’nin çalıştığı ajansın sahibidir.

Aynı zamanda oldukça başarılı ve yakışıklıdır. Berk Hakman’ın canlandırdığı Kaan karakteri dizinin başrollerinden biridir. Kaan Gökçe’yle tanıştıktan sonra Gökçe’nin yakın arkadaşı olacaktır. Aynı zamanda Demir’in kız kardeşinin eski sevgilisidir. Kız kardeşiyle sevgili olduğundan dolayı Demir’i iyi tanıdığı için Gökçe Demir’i kendine aşık etmeye çalışırken Gökçe’ye yardım edecektir. Sonradan Gökçe’ye aşık olur. Zafer Algöz’ün canlandırdığı Hikmet Şenkal karakteri Gökçe’nin babasıdır. Hikmet’in mesleği diş doktorluğudur. Ayrıldığı eşi Rezzan’la yeniden beraber olmak istemektedir. Zeynep Eronat’ın canlandırdığı Rezzan karakteri Gökçe’nin annesidir. Rezzan emekli bir resim öğretmenidir. Sadi Celil Cengiz’in canlandırdığı Bartu karakteri Gökçe’nin abisidir. Bartu tam bir baş belası tiptir. Yonca Evcimik dizide kendi ismiyle geçmektedir. Yonca Evcimik dizide Gökçe’nin teyzesidir. Yonca Evcimik dizide evde kalmış bir müzisyen olan deli dolu bir tipi canlandırmıştır. Seda Türkmen’in canlandırdığı Sema karakteri Gökçe’nin en yakın arkadaşıdır. Gökçe’nin başı ne zaman derde girse Sema hemen Gökçe’nin yardımına koşar.

Daha sonra Bartu’yla birbirlerine aşık olurlar. Duygu Boztepe’nin canlandırdığı Nilüfer karakteri Gökçe’nin ablasıdır. Nilüfer eşi Japonya’da çalıştığı için Gökçe’lerle beraber kalmaktadır. İlay Erkök’ün canlandırdığı Sezen karakteri Gökçe’nin kız kardeşidir. Avni Yalçın’ın canlandırdığı Hulusi Cerrahoğlu karakteri Demir Cerrahoğlu’nun babasıdır. Ayşegül İşsever’in canlandırdığı Nesrin Cerrahoğlu karakteri Demir’in annesidir. İlker Aksum’un canlandırdığı Tarık karakteri Gökçe’nin ablası Nilüfer’in Japonya’da çalışan eşidir. Hilal Altıbilek’in canlandırdığı Nil karakteri Demir Cerrahoğlu’nun liseden arkadaşıdır. Nil’in mesleği doktorluktur. Murat Parasayar’ın canlandırdığı Rahmi karakteri Kaan’ın amcasıdır. Rahmi çapkın bir tiptir. Hayatımın aşkının konusu Dizinin başrolü Gökçe hayatta pek dikiş tutturamamış bir tiptir. Gökçe’nin hayatı Demir’in sahip olduğu ajansa girmesiyle değişir. Herkesin hayran olduğu hem genç hem çalışkan hem başarılı Demir’e Gökçe de aşıktır. Gökçe bir gün arkadaşlarıyla otururken ortamda bir arkadaşının düğünü ile ilgili konuşulmaktadır. Gökçe’yle kimle geleceksin diye dalga geçilirken Gökçe Demir’le geleceğini söyler amacı arkadaşının düğününe Demir’i koluna takıp gitmektir.

Bunun için her fırsatta Demir’e kendini göstermeye çalışır. Bir gün Gökçe’nin yolu arkadaşlarıyla otururken Kaan’la kesişir. Gökçe Demir’i kendine aşık etmek istediğini Kaan’a anlatır. Kaan Demir’i çok iyi tanıdığını ve Gökçe’ye ona yardım edebileceğini söyler ama hesaba katmadığı bir şey vardır; tanıdıkça Gökçe’ye aşık olacaktır. Hayatımın aşkı dizi müzikleri Hayatımın aşkı dizisinde birçok şarkı çalmıştır. Hayatımın Aşkı dizisinin jenerik müziğini Nuri Harun Ateş seslendirmiştir. Jenerik müziğin sözleri şöyledir; Esmer kumral fark etmez söyle gelsin. Beyaz atına atlasın öyle gelsin. Yıllardır kurduğum hayal böyle. Yakışıklı prensim gelsin. Zengin fakir fark etmez söyle gelsin. Ve artık sabrım kalmadı şimdi gelsin. O prens buraya gelecek dedik. Yeter artık bekletmesin. Öyle bir gelsin ki alem kıskansın. Hayatımın aşkı şimdi başlasın. Dizide çalan diğer şarkılar ise Kolpa’dan Gurur Benim Neyime, Aşk Dediğin Belki de Budur, Burcu Güneş’ten Ara Ara Hiç Uyma Sen Gurur Yapanlara ve yine Burcu Güneş’ten Biz Aşkı Meleklerden Çaldık, Melis Kar’dan Ne Yapsam Olmuyor Ki, İrem Derici’den Bu Şarkı Kalbimin Tek Sahibi’ne, Aşk Yorulmayı Sever Biraz, Yonca Evcimik ’ten Aha Aha Gördün mü Gününü ’dür.loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz