Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Haziran 2018
Beğen 0

İçerde Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı

İçerde Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı

İçerde dizisi, son dönemde yayın hayatına başlayan diziler arasında yerini almak ile birlikte yayına başladığından bu yana adından çok fazla söz edilen ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşan nadir diziler arasında yer almaktadır.  İçerde Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı,İçeride dizisinin karakterleri ve konusunun ilgi uyandırması haricinde dizini müzikleri ve şarkıları da oldukça ilgi çekicidir. Dizinin müziklerinin tema kategorisini Toygar Işıklı üstlenmektedir. Toygar Işıklı bilindiği üzere pek çok dizinin müziklerini yapmış, dizi müzikleri konusunda oldukça başarılı bir isimdir. İçeride dizisinde de muhteşem müziklerin altına imza atan Toygar Işıklı, görünen o ki bu dizide de şahane sonuçlar alacaktır. Dizinin diğer şarkı ve müziklerini sıralamak Gerekirse, Duman grubunun en ünlü şarkılarından bir tanesi olan Kırmış Kalbini, şarkısı dizide şimdiye kadar yayınlanan bölümlerde yer almıştır. Grubun yapmış olduğu şarkının sözleri, dizinin senaryosuna oldukça uygun olmuş ve adeta bir bütünleşme sağlanmıştır. İçerde Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı, Dizi müzikleri arasında Veda isimli bir müzik de yer almakta olup, müzik ney ile çalınmaktadır. Yine dizinin senaryosuna uygun olarak, düşman kardeşler isimli bir müzik de yer almaktadır.

Bunun dışında, Bilinmeyen ve Yüzük ya da Çocukluk Kâbusum isimli müzikler de yer almaktadır. Özellikle dizinin ikinci bölümünde yer alan ve dinleyici kitlesi tarafından oldukça sevilen bir sanatçı olan Erkin Koray’ın imzasını taşıyan Tek Başına şarkısı da bu şarkılar arasında yerini almıştır. Son olarak Coldplay’in Yellow şarkısı da diziye müthiş bir uyum sağlamış şarkılar arasındadır. Dizinin yapımcı ve oyuncu kadrosu Çağatay Ulusoy’un imzasını taşıyan Ay Yapım imzalı bu dizi, henüz ekranlar girmemişken büyük bir beklenti yaratmayı başarmıştır. Çağatay Ulusoy en son Delibal filminden sonra uzun süredir merak uyandıran bir suskunluğu böylece bozmuş oldu. Dizi köstebek isimli filmden esinlenmiş olup söz konusu film diziye dönüşürken çok başarılı ve ünlü oyuncular ile anlaşma sağlanmıştır.  İçerde Dizi Şarkıları Ve Tanıtımı,Yönetmenlik görevini Uluç Bayraktar’ın yaptığı İçeride dizisinin senaryosunu ise Erkan Kurtulan yazmıştır. İçeride dizisinin oyuncuları arasında Çağatay Ulusoy, Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Bensu Soral ve Nihal Koldaş gibi deneyimli pek çok oyuncu yer almaktadır.

İçeride dizisinde Sarp karakteri ile gönülleri fetheden Çağatay Ulusoy, dizide canlandırdığı karaktere göre polis okulunu birincilikle bitirmiştir. Dizinin başlangıcında da sarp karakterinin polis okulundan mezun olması ile ve buna binaen yapılan tören ile başlıyor. Dizideki karakterlerden Sarp’ın kardeşi olan ve Sarp ile aynı okulda eğitim görmekte olan Umut ise polis okulundaki ismi olan Mert ile karşımıza çıkmaktadır. Bensu Soral’ın canlandırdığı küçük bir kız olan Melek ise Mert’in hayatına daha sonradan dâhil olmuştur. Mert, Melek sayesinde sokaklardan kurtularak polis okuluna girmeyi başarmıştır. İki kardeşin hayatlarında ortak bir nokta ve hayatlarının dönüm noktası sayılabilecek bir hadise ise, babalarının işlemediği bir suç sebebiyle bileklerine kelepçe vurulması ve iki kardeşin bu duruma çocukken şahitlik etmeleridir. Bu yaşadıkları trajediye bir de Umut’un kaçırılması eşlik etmiş, iki kardeş uzun yıllar ayrı dünyalarda yaşamak durumunda kalmıştır.

Ancak iki kardeş yine de polis okulunda buluşarak bu talihlerini değiştirmek yönünde bir adım atarak bir araya gelmişlerdir. Mezuniyet töreninde kardeşlerin babasının kirli oyunlarını ortaya dökerek Sarp’a meydan okuyan hocası Yusuf Kaya, yaptığı şey nedeniyle Sarp’ı tahrik etmiştir ve Sarp hocasına tören sırasında silah çekmiştir. Bu nedenle Sarp da hapse girer. Sarp’ı savunacak olan avukat ise Mert’in polis okuluna gitmesini ve polis olmasını sağlayan Melek’tir. Sarp’ın hapse girmesi ile birlikte Mert daha fazla göz önüne çıkmış ve iki kardeş arasında Sarp’ın davranışları nedeniyle ciddi bir çekişme başlamıştır. Çünkü Sarp hapisten çıkmasının akabinde, suç dünyası ile irtibat kurmuş ve bir köstebek haline gelmiştir. Bu bağlamda İçeride dizisini izleyecekleri mükemmel bir aksiyon hikâyesi beklemektedir. Aksiyon dozajı yüksek olan bu dizide aşk hikâyelerine de yer verilmektedir. Efsane diziler arasında yerini alacak bir dizi sizleri bekliyor İçeride dizisi, oyuncu kadrosu ile teknik ekibi ile ve mükemmel senaryosu ile alışıldık dizilerden çok net bir şekilde ayrışmaktadır. Bu açılardan bakıldığında İçeride dizisi, önümüzdeki döneme damgasını vuracak ve Türkiye dizi tarihinde yer edecek efsane diziler arasında yerini alacak gibi görünmektedir.loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz