Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Mayıs 2018
Beğen 0

Kara Para Aşk - Bir Ayrılık Bir Yoksulluk Bir Ölüm

bakılmaz mı gözden dökülen yaşa bir ayrılık bir yoksuzluk bir ölüm Kara Para Aşk 32.Bölümde çalan şarkı Kara Para Aşk Dizi Şarkıları Kara Para Aşk Hüseyin radyoda çalan şarkı Kara Para Aşk son bölümde çalan şarkı

Çarşamba akşamları ATV ekranlarında yayınlanan ve belli bir izleyici kitlesi olan Kara Para Aşk, Ömer’in eski nişanlısı ve Elif’in babasının katillerini bulma çabalarıyla devam ediyor. Ömer’in abisi Hüseyin ise gerçeklere adım adım yaklaşan Ömer ve ekibini engellemek için birbirinden acımasız yollara başvuruyor. Tabii Hüseyin bu yaptıklarından dolayı bir yandan da vicdan azabı duyuyor. Son bölümde Arda’yı adeta Tayyar’ın adamlarının önüne atan Hüseyin bu yaptığından oldukça rahatsız oluyor ki efkarını dağıtmak için tek başına ve köhne bir ortamda içki içiyor ve bir yandan da hüzünlü bir şarkı dinliyor. Hüseyin’in bu sahnesinde radyodan çalan şarkıyı Neşet Ertaş söylüyor. Bir Ayrılık Bir Yoksulluk isimli şarkı Kara Para Aşk izleyicisine duygusal anlar yaşatıyor. Dizisarkilari.com olarak Kara Para Aşk 32.Bölümde çalan Bir Ayrılık Bir Yoksulluk şarkının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kara Para Aşk Bir Ayrılık Bir Yoksulluk şarkı sözleri yazının devamında.

Kara Para Aşk – Bir Ayrılık Bir Yoksulluk Şarkı Sözleri

bakılmaz mı gözden dökülen yaşa
gör ki neler gelir o garip başa
hasret etti bizi kavma gardaşa
bir ayrılık bir yoksuzluk bir ölüm

nice sultanları tahttan indirdi
nicesinin gül benzini soldurdu
nicelerin gelmez yola gönderdi
bir ayrılık bir yoksulluk bir ölümloading...

Yorumlar

  1. Tingkulu dedi ki:

    Ανώνυμος είπε… μην ξαναμπαίνεις ρε φιλεαπλά πράγματα3 Οκτώβριος 2009 7:04 πμ =========xa xa xa.. siga kai oi evraioi na mas afuoisn na diavazoyme ali8ies…adelfe.i ali8ia panta exi ex8rous to psema:)))))lol!!!

Yorum Yaz