Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Haziran 2018
Beğen 0

Kara Sevda 11.Bölüm Fragmanı İzle

kara sevda 11. bölüm Kara Sevda 11.Bölüm Fragman Kara Sevda 11.Bölüm Fragmanı İzle

Kemal ve Nihan kaderlerinin değiştiği evde yüzleşiyor.
Kemal ve Nihan beş yıl önce kaderlerinin değiştiği evde yüzleşirler. Kemal gerçeği açığa çıkarmak için Nihan’a kaçacak yer bırakmayacak sorular sorar. Öte yandan kaza haberi gelene kadar, Nihan’ın başlatacağı oyuna Kemal de ayak uydurur. Birlikte hayattan birkaç saat çalarlar.

Tarık, Önder’i hastaneye yetiştirdiğinde, Emir’in bütün planlarını altüst edip, Emir’i kendi tuzağına düşürdüğünden habersizdir. Emir, polislerden önce Tarık’a ulaşmak için harekete geçer.

Önder’in kazadan sonra dudaklarından dökülen ilk kelimeler, hem Nihan’ın hem de Kemal’in araştırmalarına yön verir. Kemal ipuçlarını takip ettiğinde, şantajcıya kimsenin tahmin edemeyeceği kadar yakınlaşır.

Hakkı’nın Zonguldak’tan İstanbul’a ani ziyareti en çok Asu’yu mutlu eder. Asu, amcası Hakkı’yla dertleşmesini Kemal’e ulaşmak için bir fırsata çevirir.

Emir, Kemal’den intikamını almak için Tarık’ı ve Zeynep’i tuzağına çekmeyi sürdürür. Zeynep ateşe doğru adım adım yürür. Diğer taraftan Emir’in bütün konsantrasyonu Kemal’e yoğunlaşmışken, yıllardır sakladığı, şantajcının gönderdiği delillere başka bir el daha uzanır.

Nihan, Kemal’in başına gelen tehlikeli olayları öğrendiğine, Kemal’i durdurmak için elinden geleni yapar.

Kemal’in hayatını tehlikeye atma pahasına ulaşacağı iz,  “o geceye” ait sırrı nasıl çözeceğine dair çok önemli bir anahtar olacaktır.

Yayın Günü:23 Aralık Çarşamba
Yayın Saati:20.00loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz