Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Haziran 2018
Beğen 0

Müebbet Dizi Şarkıları Ve Dizi Tanıtımı

Müebbet Dizi Şarkıları Ve Dizi Tanıtımı

Ülkemizde dizi sektörünün içinde bulunduğu büyük atılım tüm dünya ülkeleri tarafından fark edilmektedir. Gerek ülkemize gelen yabancı turistlerin dizi setlerini gezmek istemesi gerekse ülkemizde yayınlanmış ya da yayınlanmakta olan bazı dizilerin başka ülkelerde de yayınlanıyor ve büyük ilgi görüyor olması ülkemizin dizi sektörünün geleceğinin parlak olduğunun en önemli işareti olabilir. Ülkemizde yayınlanan birçok dizi başta Arap ülkeleri, Slav ülkeleri ve Rusya olmak üzere birçok ülkenin TV kanallarında sürekli olarak yayınlanmakta ve yayınlandığı her bölüm büyük ilgi görmektedir. Ülkemizin ana kanallarından biri olan ATV’nin reyting rekorları kırması amacıyla oluşturduğu yeni projesi olan Müebbet dizisi ilk tanıtımlarda Esaretin Bedeli adı ile tanıtıldı ancak sonrasında aynı adı taşıyan yabancı bir film projesi olması nedeniyle olumsuz eleştirilere maruz kalmamak için yapımcılar tarafından dizinin adı Müebbet olarak belirlendi. Yeni tanıtımlar dönmeye başladı Ülkemizin en önemli yapım şirketlerinden biri olan Tims Production’un yapımcılığını üstlendiği Müebbet dizi şarkıları ve dizi tanıtımı  senaryosu Elif Osman Ergüden tarafından yazıldı.

Dizi sektörüne aşina olanların hemen hatırlayacakları bu isim daha önce de birçok başarılı dizi projesine imza atmış ve tüm Türkiye’yi kendine bağlayan dizilerin oluşmasına yardımcı olmuştu. Dizinin tanıtımlarının dönmesinin ardından oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı. Dizide erkek başrol oyunculuğunu alan Engin Akyürek tüm dizi severlerin çok yakından tanıdığı ve hayranlıkla izlediği bir oyuncu. Oyunculuk hayatına 2004 yılında Yabancı Damat dizisindeki Kadir karakteri ile başlayan Engin Akyürek bu dizide topladığı beğeniler ile Bir Bulut Olsam dizisinde de başrol oynamıştı. Ardından reyting rekorları kıran bir dizi olan Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde yine erkek başrol oyuncusu olmayı başaran ve dizi boyunca oldukça kaliteli bir oyunculuk sergileyen Engin Akyürek’in son projesi Tuba Büyüküstün ile başrolleri paylaştığı Kara Para Aşk dizisi olmuştu. Engin Akyürek’e eşlik edecek bayan oyuncu da dizinin kalitesini çok net bir şekilde ortaya koyuyor. Engin Akyürek’in Müebbet dizisindeki bayan başrol arkadaşı hepimizin severek izlediği Fahriye Evcen olacak. Yaprak Dökümü, Yalancı Bahar, Çalıkuşu ve Kurt Seyit ve Şura dizilerinde başrol oyunculuğu yapan ve bir yandan da modellik kariyerine tüm hızıyla devam eden güzel oyuncu Fahriye Evcen bu dizide kadın başrol oyuncusu olmayı kabul etti.

Dizinin konusu oldukça ilgi çekici Dizide yapımcıların ve senaryo ekibinin kalitesini her sahnede görmek mümkün olacak çünkü dizinin çekimleri oldukça titiz bir şekilde devam ederken dizinin konusu ile ilgili de bilgiler sızmaya başladı. Müebbet Dizi Şarkıları Ve Dizi Tanıtımı, Dizide doktor rolünü canlandıracak olan Engin Akyürek başına gelen bazı talihsizlikler sonucunda kendini hapishanede buluyor. Yaşadığı doktorluk kariyerinden sonra birden kendini hapishanede bulan Engin Akyürek bu şoku üzerinden atmaya ve hapishanede hayata tutunmaya çalışırken dışarıda da onun dışında akan bir hayat söz konusu. Fahriye Evcen’in idealist bir avukatı canlandırdığı dizide Fahriye Evcen’in ailesi hakkındaki gelişmeler oldukça ilgi çekici. Küçüklüğünden beri ailesine karşı ön yargılı olan Fahriye Evcen’in bu önyargısının yegane nedeni başta abileri olmak üzere ailesinin önemli bir kısmının karanlık işler ile uğraşıyor olması. Ailesinin karanlık işlerinden uzak durmayı ve her zaman adil ve kanuni bir şekilde hayatını devam ettirmeyi kendine hedef edinen Fahriye Evcen bu mücadelesinde kimi zaman ailesi ile karşı karşıya kalabiliyor.

Sürpriz oyuncu Sarp Levendoğlu Dizide sürpriz bir erkek oyuncu da rol alıyor. Tüm olayların merkezinde yer alacak ve kimi zaman Fahriye Evcen ile kimi zaman da Engin Akyürek ile karşı karşıya gelecek olan Sarp Levendoğlu’nu başta Lise Defteri olmak üzere Emret Komutanım, Küçük Ağa ve son olarak Ne Münasebet dizilerinden hatırlayabilirsiniz. Ülkemizin en iyi iki erkek oyuncusu ile en güzel kadın oyuncusunu aynı projede buluşturan Müebbet dizisinin çekimleri son hız devam ederken dizi müziklerinin de oldukça tecrübeli kişilere yaptırıldığı kulaklara gelen bilgiler arasında. Bir yandan dizi tanıtımları hızlı bir şekilde hazırlanırken bir yandan çekimlerin devam etmesi ile dizi severleri harika bir proje ile buluşturacak olan ATV’de bu yeni projenin Ocak ayı itibari ile gösterime başlaması ve yeni yılın en çok ses getiren projeleri arasında yer alması bekleniyor.loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz