Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Haziran 2018
Beğen 0

Mutlu Ol Yeter Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Mutlu Ol Yeter Ali Atay Mutlu Ol Yeter dizi Mutlu Ol Yeter dizisi oyuncuları Mutlu Ol Yeter fragmanı Mutlu Ol Yeter konusu Mutlu Ol Yeter ne zaman başlıyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları Leyla ile Mecnun dizisinin başrol oyuncusu Ali Atay‘dan Mutlu Ol Yeter adlı yepyeni bir dizi geliyor. ATV ekranlarında yayınlanacak olan Mutlu Ol Yeter dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği Mutlu Ol Yeter dizisinin konusu ve oyuncuları hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Mutlu Ol Yeter Dizisi

Mutlu Ol Yeter Dizisi

Mutlu Ol Yeter Dizisi Konusu

Çok yakında ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Mutlu Ol Yeter dizisi komedi türünde bir yapım olacak.

Dizinin hikayesi ise şöyle;

“Hikayemiz İstanbul’un “bir” mahallesinde geçmektedir. Hepimizin bildiği ve sevdiği o mahalle sıcaklığında, birbirini seven komşuların olduğu, küçük esnafı, eşrafı ve orada doğup büyümüş fertleriyle dolu bir yerdir İstasyon Mahallesi. Bizim mahallemizin tüm bildiklerimizden farkı, onu şimdiye kadar kimsenin görmemiş olmasıdır. İstanbul’un ne bildiğimiz bir ilçesinde, ne de bildiğimiz bir bölgesindedir. Anlatacağımız hikaye, tamamen bizim inşa edeceğimiz; kendi huyu, yerel suyu ve türlü türlü kendine özgü karakteri ile yepyeni bir mahallede anlatılacak bir masaldır.”

Mutlu Ol Yeter Dizisi Oyuncuları

Leyla ile Mecnun dizisiyle ünlenen genç ve başarılı oyuncu Ali Atay’ın başrolde oynayacağı Mutlu Ol Yeter dizisinde, Aslı Enver ve Öner Erkan gibi sevilen oyuncular da yer alacak.

Ali Atay (Can)
Aslı Enver (Zeynep)
Ertan Saban (Babür)
Öner Erkan (Güneş)
Fırat Albayram (Devrem)
Ayten Uncuoğlu (Azize Afife)
Sait Genay (Ziver)
Tülay Bursa (Şerife)
Bülent Seyran (Kamer)
Efe Tuncer (Vefa)
Nil Günal (Nurten)
Seda Türkmen (Ayşe)Popüler Konularımız:

  • mutlu ol yeter dizi müziği
  • mutlu ol yeter dizi muzikleri
  • mutlu ol yeter dizi şarkıları
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz