Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Haziran 2018
Beğen 1

O hayat benim 70. bölümde çalan şarkı

Cemali Şimdi Hayallerdesin müziği Cemali Şimdi Hayallerdesin şarkısı O hayat benim 70. bölümde çalan şarkı O hayat benim son bölüm O hayat benim son bölümde çalan şarkı Şimdi Hayallerdesin şarkı sözleri Şimdi Hayallerdesin şarkısı

Efsun, kameralar karşısında Arda’yla evlendiğini, yani Atahan’ların gelini olduğunu açıklamış, herkesi şoke etmiştir. Bu beklenmedik durum karşısında Hülya’nın çıldırmasına ramak kalmış, Mehmet Emir sinirden deliye dönmüştür. Kimse Arda’nın böyle bir şeyi nasıl yaptığına akıl erdirememekte, herkes bu işin içinde büyük bir düzenbazlık olduğunu düşünmektedir. İlyas’sa Efsun’un tekrar tehlikeyle dolu böyle bir oyunun içine girmesinden kaynaklı çok endişelidir.

Ama ne pahasına olursa olsun kızını kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bahar da hayatının bir kez daha Efsun tarafından çalınmasına seyirci kalmayacaktır! Ama Sultan ve Efsun’un Atahan’ları avuçlarının içine almak için şeytanca bir planı vardır. Kısmet Mahallesi ise her geçen gün daha da karışmaktadır. Arda’nın Efsun’la evlendiğini öğrenen Zeynep çıkmaz bir yola doğru hızla sürüklenmektedir.

O hayat benim 70.bölüm fragmanını aşağıdaki videoadan izleyebilirsiniz: 

Cemali Şimdi Hayallerdesin şarkısının sözlerini yakında sitemizde bulabilirsiniz.Popüler Konularımız:

  • o hayat benim
  • o hayat benim son bölümde çalan şarkı
  • o hayat benim şarkıları
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz