Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Haziran 2018
Beğen 0

Serçe Sarayı Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Serçe Saray Dizisi Serçe Saray Dizisi izle Serçe Saray Dizisi karakterleri Serçe Saray Dizisi ne zaman başlayacak Serçe Sarayı 1.bölüm fragmanı Serçe Sarayı fragman Serçe Sarayı ilk fragman

Son zamanlarda dizi piyasasında o kadar çok dizi başlayıp bitiyor ki biz ile artık bu dizilerin hızına yetişemiyoruz. Bu dizilerden bir tanesi de Serçe Sarayı dizisi olacak. Yapımcılığını Endemol Türkiye’nin yaptığı Serçe Sarayı Dizisi 5 Mart 2015 Perşembe akşamı Star TV’de başlayacak. Dizinin senaryosu Funda Alp, yönetmen ise Ömür Atay olacak.

Serçe Sarayı Dizisi Konusu

Gönül Serçeden Bir Saraydır, Yıkılması Kolaydır!..

30’lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul’da, komşuluk ilişkilerinin yoğun yaşandığı canlı, samimi ve bir o kadar da olaylı bir mahallede iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan’ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur; Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir.

Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan’ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır… Gerçeklerle yüzleşmek Serçe için hayatının dönüm noktasıdır. Serçe bunları yaşarken gençlik aşkı Kadir’in mahalleye geri dönmesiyle işler karışacaktır.

Serçe Sarayı Yakında Star’da!..

Serçe Sarayı Dizisi Oyuncuları:

Serçe Sarayı dizisinin başrollerinde Songül Öden, Mert Fırat, Alican Yücesoy ve Esra Dermancıoğlu yer alıyor.

Serçe Sarayı Dizisi Serçe : Songül ÖdenPopüler Konularımız:

 • serce sarayi konusu
 • serce sarayi oyunculari
 • serçe sarayi
 • serçe sarayı dizi
 • serçe sarayı dizisi
 • serce ve kadir dizi
loading...

Yorumlar

 1. pınar dedi ki:

  Bir dizi bu kadar mı kötü olur. herhalde 3. bölümün sonunda kalkar yayından.

 2. Arzu dedi ki:

  Cok guzel dizi.Lutfen yayindan kaldirilmasin.Songul Odeni cok seviyorum

 3. Cinara dedi ki:

  Dizi super.Mert Firat Songul Oden Sizi seviyorum

 4. neşe dedi ki:

  bence flim güzel kötü değil pınar ama 13.bölümde bitiyor ne olaxak aCABA

  1. Open dedi ki:

   lost’ta f6len ya da kaybolan bi kaatkrerin bir daha geri gelmeyeceği, ya da başka bir bf6lfcmde gf6rfcnmeyeceği gibi bir yanılgıya dfcşmeni beklemiyordum senden fiko! e7ok şaşırttın beni!adamlarda f6yle bir productın var ki bir bf6lfcm gf6rfcnen eleman 3 sezon sonra tekrar gf6rfcnebilir, o derece yani!

 5. Eugene dedi ki:

  f6ncelikle alemin reknierlni daimi takip eden bir mfcziksever olarak alemin seslerini ae7manıza ne kadar sevindiğimi anlatamam sayenizde aleme kuş bakışı caka satacağımız bir yerler var şarkı hakkında ise; bana kalırsa sadece mfczik haliyle dinlenilecek bir şarkı olmanın f6tesindedir enfestir.farid mfcziğini konuşturmuştur ama sf6zleri ayrıca dinlenilmeye layıktır anlamasak da anlaşırız .ayırca manasını da bugfcn araştırdım en az şarkı kadar etkileyici ve ben ilk settar’dan dinlemiştim onu almamışsınız Abdullah bey e7ok gfczel yorumladığını hatırlatırım selam ile hep yaşasın ve hayırlı olsun alemin sesleri:))

Yorum Yaz