Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Haziran 2018
Beğen 0

TV8 Ayrılsak Da Beraberiz Dizisi Serpil Kimdir?

2015 Ayrılsak Da Beraberiz Serpil Kimdir Ayrılsak Da Beraberiz Serpil Ayrılsak Da Beraberiz Serpil gerçek adı Ayrılsak Da Beraberiz Serpil Kim Tuğçe Kurşunoğlu Instagram Adresi Tuğçe Kurşunoğlu Twitter Adresi

1999-2004 yılları arasında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan, daha sonra ise 450 bölümlük serüveni içinde ATV ve STAR TV’de yayınlanan Ayrılsak da Beraberiz dizisi, yepyeni oyuncu kadrosuyla TV8 ekranlarında yeniden evlerimize konuk olmaya başladı. Salı akşamları yayınlanan Ayrılsak da Beraberiz dizisinin 2.bölümü 24 Mart 2015 salı akşamı ekranlara geldi. İkinci bölümde Berna’nın yakın arkadaşlarından Serpil karakterin canlandıran genç ve güzel oyuncu dikkat çekti. Bu vesileyle Ayrılsak da Beraberiz dizisinde Serpil karakterini canlandıran oyuncuyu sizlere tanıtmak istiyoruz.

Tuğçe Kurşunoğlu

Tuğçe Kurşunoğlu

TV8 Ayrılsak Da Beraberiz Dizisi Serpil Kimdir?

Ayrılsak da Beraberiz dizisinde Serpil karakterini genç oyuncu Tuğçe Kurşunoğlu canlandırıyor. Sarışın, uzun boylu, beyaz tenli güzel bir oyuncu olan Tuğçe Kurşunoğlu hakkında bilgiler verelim.

Tuğçe Kurşunoğlu 23 yaşında. 2008 yılında Bursa’da düzenlenen bir güzellik yarışmasında 1. olmuştur. O dönemde 16 yaşında, lise 2. sınıf öğrencisi olan Tuğçe’nin kazandığı yarışma hakkında soruşturma açılmıştır. 2010 yılında 18 yaşındayken Boxer Dergisi’nin kapağında yer aldı. Birçok genç ve güzel oyuncu gibi Tuğçe’nin yolu da fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl’dan geçti. Ayrıca TRT 1 ekranlarında yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinde de rol aldı. Miss Turkey 2012 Güzellik Yarışması’na da katılmıştır. Star TV’nin fenomen dizisi İşler Güçler’de de oynamıştır.

Tuğçe Kurşunoğlu Instagram Adresi: https://instagram.com/tugcekursnoglu/

Tuğçe Kurşunoğlu Twitter Adresi: https://twitter.com/tugcekrsunogluloading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz