Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Haziran 2018
Beğen 0

Urfalıyam Ezelden Ceylan (Öykü Gürman) - Vur Beni

Ceylan Vur Beni Dinle Ceylan Vur Beni Şarkı Sözleri Öykü Gürman Vur Beni Urfalıyam Ezelden 7.Bölümde Çalan Şarkı Urfalıyam Ezelden Dizi Şarkıları

Star TV’nin başarılı yapımlarından biri olan ve kan davasının kötü bir olay olduğunu çok güzel bir şekilde konu edinerek bizlere aktaran Urfalıyam Ezelden dizisi yeni bölümüyle devam ediyor. Başrollerinde sevilen isimlerin yer aldığı dizide Öykü Gürman’ın oynadığı Ceylan, Cemal’e Vur Beni şarkısını söyleyerek hepimizi duygulandırıyor. Düğününde vurularak ölen abisinin hamile eşini ortada bırakmayan ve töre gereği onunla evlenerek hayatını harcayan Cemal’in karşısına Ceylan çıkar. Ceylan’a karşı farklı duygular besleyen Cemal bir arfta aşkıyla diğer tarafta sorumluluklarıyla arada kalmıştır. Ceylan ise çalışarak okumaya devam eden kendi halinde bir öğrencidir. Asi tavırlarıyla Cemal’in daha da çok dikkatini çeken Ceylan’da kendine itiraf edemese de Cemal’e aşık olmuştur. Sesiyle milyonları kendine hayran bırakan Öykü Gürman Urfalıyam Ezelden dizisinde Ceylan karakteriyle ününe ün katmanın yanında neredeyse her bölüm söylediği şarkılarla da bizleri mest ediyor.

Urfalıyam Ezelden Dizi Şarkıları, Urfalıyam Ezelden Ceylan Vur Beni Şarkısı, Urfalıyam Ezelden Ceylan’ın Son Bölümde Söylediği Şarkı, Ceylan Vur Beni Şarkısı Dinle, Urfalıyam  Ezelden Ceylan Vur Beni Şarkı Sözleri, Urfalıyam Ezelden 7.Bölümde Çalan Şarkıyı sitemizde bulabilirsiniz.

Urfalıyam Ezelden Ceylan (Öykü Gürman) – Vur Beni Şarkı Sözleri

Bir de baktım ne göreyim
Havar allahım
Gözlerime inanmadım
Yandım allahım
Al şu mavzer kurşunuyla

Vur beni, vur beni
Vur zaten öldürdün beni
Al bu mavzer kurşunuyla
Vur beni, vur beni
Vur zaten öldürdün beni

Seni sevmekten başka
Neydi benim günahım
Tek suçum aşık olmak sana
Hiç olmaz bu yaptığın
Seni sevmekten başka canım
Neydi benim günahım
Tek suçum aşık olmak sana
Hiç olmaz bu yaptığın
Durma durma durma vur git
Durma durma vur da çek gitPopüler Konularımız:

  • Öykü gürman vur beni indir
  • oyku gurman vur beni
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz